Vebinārs

 

 

Projekts „Nevalstisko organizāciju aktīvas un kvalitatīvas līdzdalības nodrošināšana lēmumu pieņemšanai publiskajā sektorā un ES politikas īstenošanai mērniecības nozarē” līguma Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/018/138.

92.07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

Sadarbojoties Latvijas Mērnieku biedrībai un Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācijai līguma “Nevalstisko organizāciju aktīvas un kvalitatīvas līdzdalības nodrošināšana lēmumu pieņemšanai publiskajā sektorā un ES politikas īstenošanai mērniecības nozarē” ar Sabiedrības Integrācijas fondu ietvaros ir izveidota audiovizuālā diskusiju platforma elektroniskā vidē (vebinārs).

 

Vebinārs (web konference) nodrošina tā dalībniekiem tiešsaistes režīmā piedalīties konferencē. Šī platforma nodrošina iespēju koplietot ikviena dalībnieka datorā attēloto informāciju visiem pārējiem dalībniekiem, izmantot web kameru un mikrofonu diskusiju veikšanai. Vebinārs nodrošina attālinātu attālinātu konferenču organizēšanu dalībniekiem neatrodoties vienā telpā, bet nodrošinot tādas pašas iespējas kā esot klātienē.

 

Lai piedalītos vebinārā jums ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un vēlams mikrofons un web kamera.

Dalībai vebinārā, jums uz elektronisko pastu tiks nosūtīta saite, kuru atverot īsi pirms vebināra sākuma, jūsu interneta pārlūka programmā tiks atvērta diskusiju platforma un jūs varēsiet piedalīties diskusijā.

 

Šeit jūs varat iepazīties, kas ir vebinārs (angliski).

Konferences vadītājam:

 

Dalībniekiem:

 

 

 

 

© Visas tiesības aizsargātas Latvijas Mērnieku biedrība 2023